محل تبلیغات شما

سلام

تا حالا شده حوصله هیچ کسیو نداشته باشی حتی حوصله ندارم توی لیست تماس گوشیم اسم کسی باشه ،حتی حوصله شنیدن صدای کسیو ندارم ،امروز خونه مامانم نرفتم اما خیلی دلم خواست بیاد پیشم اما روم نشد بگم بیاد خودش زنگ زد خواست بیاد اما من گفتم می خوام بخوابم ،خدا کنه خودش بیاد ،اما خب من حالم خوب نیست اگه بیاد ببینه ناراحت میشه فشارش میره بالا ،نیاد بهتر آخه اصلا نمی خوام حالش بد بشه ،عشق منه ،همه کسمه،مادرم همه دنیامه ،تنها دلیل زنده بودنم، نفس کشیدنم ،مامانی خیلییییی دوستت دارم، همیشه بهش میگم توی روز چندبار بوسش می کنم ،اکثر اقوام با نگاه اینکه چرا انقدر وابسته ای نگاه می کنن ،منم توی دلم بهشون می گم به شما چه شما مادرتونو دوست نداشته باشید،خیلی دلم می خواست یه جایی اینو بگم آخه به شما چه من لووووس مامانمم به مامانم وابسته ام عاشق مامانمم به کسی ربطی نداره .

وقتی میام اینجا مینویسم حس می کنم درونم آروم تر ،عصبانیتم کمتر میشه

من از بچگی عادت به نوشتن دارم همیشه می نوشتم ،یه وقتایی خاطرات،شعر،گاهی دلنوشته،بالاخره می نوشتم و نوشته هامو خیلیییییی دوست دارم .

البته بعد ازدواجم می نوشتم داخل سالنامه و بعد چند روز پاره می کردم ،می ترسیدم ببینه و ناراحت بشه

اما اگر حتی من صدامو ظبط کنم و توی بلندگو بذارم تا همه ی دنیا بشنوه اون نمی شنوه ،اون کلا منو نمی بینه ،توی دنیای خودشه بی خیال.

کاش میشد حتی برای یه روز شده خدا میذاشت آدما اون جور که دوست دارن زندگی کنن ،کنار کسی که دوستش دارن و بعد اون روز همه ی آدما یادشون بره فقط هر کس روز خودشو یادش بمونه که یه عمر با اون خووشی زندگی کنه.

خیلییییییی یواشکی توی ته ته ته ته ته ته ته قلبم دوستت دارم ،قلبم سوارخ داره شاید یه روزی از اونجا رفتی بیرون،خخخخخخخخخخخخخخخ

چه خوبه اینجا بدونه ترس میشه نوشت راااااااحت رااااااحت نوشت

یعنی همه همین جور زندگی می کنند

کاش میشد رفت یه جای دووووور

حوصله هیچ کسیو ندارم

ته ,روز ,توی ,بیاد ,اون ,یه ,ته ته ,می نوشتم ,کسیو ندارم ,مامانمم به ,خواست بیاد

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

قـــقـــــنـــــو س